O nás

Dobré jedlo, je dobrá nálada šéfkuchár Tower Events Meno Priezvisko

Objavte náš príbeh

Sme tím skúsených manažérov v oblasti cateringu a stravovania. Prinášame vám novootvorenú modernú cantínu v Towers 5 s unikátnym výhľadom na futbalový green. Koncept, ktorý vám ponúkame je šitý na mieru každému zákazníkovi, ktorý má rád dobré, kvalitné a chutné jedlo, ktoré pre vás vyčarujú naši šikovní kuchári. Varíme s láskou, poctivo a čerstvo. Radi by sme vás pozvali k nám do „Cantina Tower“ na obedové menu podľa vášho výberu. Presuňte sa na chvíľu do našej sekcie Menu a vybehnú vám slinky, to vám zaručujeme. Na obedovú prestávku vám u nás stačí par minút, našim cieľom je, aby ste si vždy mali z čoho vybrať a najedli sa počas pracovného dna kvalitne a rýchlo.

Cantina sa nachádza v jedinečnej budove so športovým duchom a preto okrem pracovníkov business budovy chceme pozvať aj hráčov a športovcov. Garantujeme vám, že vás nasýtime a vyjdeme vám v ústrety aj so špeciálnymi požiadavkami.

Naša spoločnosť Tower events vám vie pripraviť akékoľvek jedlo na mieru a ponúkame vám naše služby a priestory aj pre externe eventy, konferencie alebo spoločenské udalosti. Náš výhľad vám vyrazí dych a budete nadšení z profesionálnej reprezentácie svojho biznisu v našich priestoroch.